ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ

ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ.


Zmluva o spracovaní osobných údajov CZ/EN

ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI

 • Ak si chcete Vašu spoločnosť založiť sami, sme aj v tejto oblasti pripravení poskytnúť Vám komplexný servis a vyriešiť pre Vás všetky súvisiace formality.

  Spoločnosť pre Vás založíme presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek v najkratšej možnej dobe. Poradíme Vám, ako do zakladateľských dokumentov správne sformulovať Vaše špecifické požiadavky, zaistíme konania valného zhromaždenia u spoľahlivého notára a priamy zápis spoločnosti do obchodného registra, zariadime pre Vás taktiež živnostenské či iné oprávnenia, sídlo, a pod.

  Nominee servis

  Služba spočíva v poskytnutí osôb, ktoré budú dosadené ako členovia štatutárneho orgánu spoločností či ako ich spoločníkov (akcionárov).

  Jedná sa o úplne legálne postup, ktorý naši klienti využívajú najčastejšie z týchto dôvodov:

  • Klient chce chrániť svoje súkromie či má záujem zostať z iných dôvodov v anonymite;
  • Klient nemá k dispozícii dostatok osôb, ktoré by mohol dosadiť do potrebných pozícií;
  • Klient má záujem o elimináciu podnikateľských rizík vo vzťahu k svojej osobe;

   

  Našim klientom ponúkame obsadenie nasledujúcich pozícií našimi ľuďmi:

  • Konateľ v spoločnosti s ručením obmedzeným.
  • Spoločník v spoločnosti s ručením obmedzeným.
  • Člen predstavenstva v akciovej alebo európskej spoločnosti.
  • Člen dozornej rady v akciovej alebo európskej spoločnosti.
  • Akcionár v akciovej alebo európskej spoločnosti.

   

  Z dôvodu zaistenia maximálneho komfortu a bezpečnosti pre našich klientov odporúčame, aby služba nominee servisu bola poskytovaná spoločne s ďalšími službami našej spoločnosti, a to najmä:

  • Poskytnutie sídla spoločnosti (zaistíme, aby napr. nominee riaditeľ bol v sídle prítomný v prípade potreby, aby tu preberal poštu spoločnosti a pod.)
  • Právny servis, daňový servis – dokumenty týkajúce sa spoločnosti budú kontrolované naším právnym oddelením, prípadne daňovými poradcami, tak aby bol nominee servis zabezpečený za každých podmienok na tej najvyššej úrovni;
  • Vedenie účtovníctva – u spoločností s nominee servisom vedieme účtovníctvo, tak aby aj v tejto oblasti spoločnosť riadne plnila všetky svoje zákonné povinnosti.

   

  Založenie účtu v banke

  Pre dobré fungovanie spoločnosti je nevyhnutné, aby táto spoločnosť mala zriadený účet v banke. Našim klientom môžeme ponúknuť dlhoročné skutočnosti pri zakladaní bankových účtov. Samozrejmosťou je zakladanie účtov v slovenských bankách. Veľmi obľúbená je potom medzi našimi klientmi široká ponuka účtov v zahraničných bankách (viac tu). 

  Radi si vypočujeme Vaše požiadavky na bankový účet a predstavy o jeho užívaní, podľa ktorých pre Vás vyberieme tú najvhodnejšiu banku z celého sveta. Vyplníme za Vás príslušné formuláre, vyžiadame od Vás niekoľko dokumentov a po založení Vám dôkladne vysvetlíme, ako užívať účet so všetkými jeho atribútmi (internetové bankovníctvo, platobné karty a pod.). Ak budete potrebovať, radi Vám pomôžeme aj s realizáciou bankových transakcií.

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Mesto, 120 00

spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu
v Prahe, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zaujíma vás viac?


Zmluva o spracovaní osobných údajov CZ/EN

Ďalšie jurisdikcie
KOMPLETNÝ CENNÍK
Top