ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ

ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ.


Zmluva o spracovaní osobných údajov CZ/EN

ONLINE CASINO NA KĽÚČ

 • Herná licencia – Malta, Kostarika

  Herné licencie pre: On-line poker, on-line kurzové stávky, športové stávkovanie a lotérie

  On-line offshorové kasína sa v súčasnosti stali jedným z najväčších zdrojov zábavy na internete pre tých, ktorí majú radi hry aj veľmi lukratívnym zdrojom príjmov pre vlastníkov on-line licencovaných kasín.

  Existuje rad faktorov, ktoré zapríčinili prudký rozmach sektora služieb a z tohto dôvodu môžete vidieť tisíce kasín na webe. Trh on-line hier rastie štyrikrát rýchlejšie ako internet ako celok.

  Aby sa predchádzalo páchaniu podvodov, je podnikanie v oblasti offshorových on-line kasín regulované organizáciami, ktoré obstarávajú a poskytujú licencie k on-line hrám. Odvetvie je poväčšinou regulované legislatívou a každý typ hry podlieha jasnému právnemu rámcu.

  Tí, ktorí chcú založiť stávkovú spoločnosť, a to aj na internete, bez riadneho oprávnenia, musia počítať s rizikom žaloby, zabavením spoločnosti.

  Odvetvie hazardných hier je možné prevádzkovať prostredníctvom spoločnosti v zahraničí a podnikanie na webe je nepochybne najlacnejšou možnosťou. Investície do športového stávkovania u tradičných kanceláriách, s fyzickou prevádzkarňou, vybavením, termínmi a daňami, by bolo vyššie.

  Môžete získať licenciu k on-line hrám, ktorú možno využívať v krajine, v ktorej je prevádzkovanie tejto činnosti legálne. Niektoré tieto jurisdikcie sa nachádzajú v Európe, v Karibiku a Tichomorí, v krajinách ako napríklad:

  ·         Alderney

  ·         Antigua a Barbuda

  ·         Rakúsko

  ·         Austrália

  ·         Bahamské ostrovy

  ·         Belize

  ·         Kostarika

  ·         Curacao

  ·         Dominika

  ·         Dominikánska republika

  ·         Gibraltár

  ·         Grenada

  ·         Guernsey

  ·         Isle of Man

  ·         Kahnawake (Kanada)

  ·         Malta

  ·         Norfolk ostrovy

  ·         Seychely 

  ·         Panama

  ·         St. Kitts and Nevis

  Získanie licencie na prevádzkovanie hazardných hier,, kurzových stávok a pokerové licencie je veľmi zložité a zahŕňa splnenie právnych aspektov podnikania v oblasti on-line hazardných hier a prijatých predpisom ,súčasne to však prináša bezpečnosť a dôveru vašim zákazníkom, ak sa rozhodnú využívať službu, ktorú ponúkate. To vás núti plniť štandardy zavedené rôznymi právnymi predpismi a zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb. 

  Získanie licencie odstraňuje stigma nečestnosti, ktorú majú on-line kasína, pokerové miestnosti, športové stávky, a priťahuje to viac zákazníkov. 

  Vždy pamätajte na to, že záleží predovšetkým na povesti vás samotných a vášho podniku, prostredníctvom ktorej dávate záruku zodpovednosti, bezpečnosti, legálnosti a dôvery.

  Produkty pro hazardní hry a odvětví hazardních her

  Maltské herné riešenie pre ponuku hazardných hier v EÚ. Na získanie európskej licencie pre hazardné hry a plné licencie v EÚ si musia weby prevádzkujúce on-line kasína / pokerové hry obstarať maltskú hernú licenciu pre EÚ od kostarického herného riešenia LGA. Založiť 100% legálnu on-line hazardnú hru v Kostarike v súlade so všetkými kostarickými predpismi v oblasti hazardných hier.

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Mesto, 120 00

spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu
v Prahe, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zaujíma vás viac?


Zmluva o spracovaní osobných údajov CZ/EN

Ďalšie jurisdikcie
KOMPLETNÝ CENNÍK
Top