ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ

ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ.


Zmluva o spracovaní osobných údajov CZ/EN

Offshore spoločnosti

 • Offshore spoločnosti ľahko a rýchlo

  Offshore spoločnosti označujeme firmu založenú a registrovanú spoločnosťou so sídlom v krajine s výhodným daňovým režimom, tzn. „daňovom raji“.

  V jednotlivých, daňových rajoch sa režim zdanenia príjmov spoločnosti a zdanenie dividend môže líšiť, ale vo všeobecnosti platí, že daňové zaťaženie je podstatne nižšie ako v Českej republike.

  Vytvorenie offshorovej štruktúry tak predstavuje ideálny spôsob daňovej optimalizácie, ktorý zároveň zabezpečuje zaistenie anonymity vlastníckej štruktúry spoločnosti, prípadne celého holdingu. So zakladaním offshore spoločnosti máme bohaté skúsenosti, ktoré môžete využiť.

  Naša spoločnosť Parker & Hill ponúka svojim klientom nielen samotné ready-made offshore spoločnosti ľahko a rýchlo (prípadne založenie offshorových spoločností ‘na mieru‘) v niektorom z ‘daňových rajov‘ (napr. Cyprus, Veľká Británia, Holandsko, Seychely atď.), ale tiež vytvorenie a vybudovanie potrebnej offshorovej štruktúry, ktorá je nevyhnutná na zabezpečenie účinnej daňovej optimalizácie.

  Súčasťou ceny za offshore spoločnosť je samozrejme aj poskytnutie sídla spoločnosti v danej krajine a zaistenie nominee služieb.

  Dobre poznáme problematiku, ktorá môže nastať pri zakladaní offshore spoločnosti a tak dokážeme ušetriť Váš čas aj peniaze.

  Offshore spoločnosti – Parker & Hill – ľahká cesta k firme v zahraničí.

Kontakt
Tetragrammaton a.s.

IC: 026 57 023
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Mesto, 120 00

spoločnosť zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu
v Prahe, odd. B., vložka 19630

+420 777 025 554
+420 777 775 524

Zaujíma vás viac?


Zmluva o spracovaní osobných údajov CZ/EN

Ďalšie jurisdikcie
KOMPLETNÝ CENNÍK
Top